В роботі надано обґрунтування актуальності та необхідності включення дисципліни «Розробка додатків віртуальної та доповненої реальності» до навчального процесу студентів технічних спеціальностей. Наведено приклади використання технологій у різних сферах діяльності.

Худякова, І. М. Технології віртуальної та доповненої реальності для студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» = Virtual and Augmented Reality Technologies for Telecommunication and Radio Engineering Students / І. М. Худякова // Матеріали ХIII міжнар. наук.-техн. конф. "Інновації в суднобудуванні та океанотехніці". – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2022. – С. 344–346.

VR, AR, доповнена реальність, віртуальна реальність, телекомунікації, Blender, Unity, ScetchUp, Unreal Engine, augmented reality, virtual reality, telecommunications