Ошовський, Віктор Якович
Каіров, Олексій Сергійович

В методичних вказівках приведені нормативні і науково-методичні рекомендації щодо курсового проектування з дисципліни "Технологія обробки типових деталей та складання машин" для студентів-здобувачів ступеню освіти "Бакалавр" за освітньою програмою "Технологія машинобудування" спеціальності 131 – "Прикладна механіка". Методичні вказівки призначені для ознайомлення студентів зі структурою, змістом, тематикою та методикою виконання і оформлення курсового проекту. Приведені рекомендації дозволять студентам на основі знань і умінь, отриманих при вивченні фахових дисципліни та відповідних науково-методичних і довідникових джерел, придбати практичні навички з проектування технологічних процесів виготовлення деталей машин.

Ошовський, В. Я. Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни "Технологія обробки типових деталей та складання машин" / В. Я. Ошовський, О. С. Каіров. – Первомайськ : ПФ НУК, 2020. – 28 с.

технологія обробки типових деталей та складання машин