Проблеми адаптації іноземних студентів у сучасному ВНЗ

Бєлоусова, С. М.
Шевченко, Д. О.
Byelousova, S. N.
Shevchenko, D. A.

У статті аналізуються психологічні, культурологічні та фізіологічні проблеми адаптації іноземних студентів, які навчаються в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Розглянуто психолого-педагогічну роль викладача у процесі адаптації
The psychological, cultural and physiological problems of adaptation process of foreign students of the National University of Shipbuilding has been analyzed. The psychological and pedagogical role of teacher in the process of adaptation has been researched.

Бєлоусова, С. М. Проблеми адаптації іноземних студентів у сучасному ВНЗ / С. М. Бєлоусова, Д. О. Шевченко // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2013. – Вип. 6. – С. 86–87.

адаптація іноземних студентів, міжкультурна комунікація, педагогічна комунікація, adaptation of foreign students, cross-cultural communication, pedagogical communication

Зібрання