Elektrotechnik

Гресь, Анастасія Анатоліївна

Методичні вказівки розраховані на студентів, що вивчили основи своєї спеціальності або студентів магістратури. Метою методичних вказівок є формування навичок читання та розуміння наукової літератури зі своєї спеціальності. У методичних вказівках наведено 10 розділів з галузі електротехніки. У кожному розділі подаються фахові тексти з історії та розвитку електротехніки, інформація про відомих фізиків, важливі фізичні процеси та закони. До кожного тексту подаються вправи для роботи над розумінням тексту, лексикою, словотворенням та граматикою. Подано оригінальні тексти, схеми, малюнки.

Гресь, А. А. Elektrotechnik [Електронний ресурс] : метод. вказівки з вивч. нім. мови для студ. ІІ-V курсів за напрямком "Електротехніка" / А. А. Гресь. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2010. - 1 електрон. оптич. диск (DVD-ROM). - Назва з етикетки диска.

методичні вказівки, німецька мова, електротехніка, сучасні мови, словотворення, лексика