Дмитриченко, Ігор Володимирович

Видання містить методичні рекомендації щодо підготовки до семінарських занять з навчальної дисципліни "Міжнародне право" та завдання для самостійної роботи студентів з окремих тем даного курсу. Методичні вказівки підготовлено згідно з вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу (КМСОНП).

Дмитриченко, І. В. Методичні вказівки до семінарських занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни "Міжнародне право" / І. В. Дмитриченко. - Миколаїв : НУК, 2008. - 60 с. + ел. копія.

методичні вказівки, міжнародне право, правознавство, міжнародне публічне право, основні компоненти міждержавної системи