Важливість інституту спонсорства для розвитку спорту в Україні

Проаналізовано теоретичні та практичні основи розвитку спонсорської діяльності у сфері спорту; узагальнено основні напрямки спонсорської допомоги у сфері спорту; узагальнено пропозиції та рекомендації щодо розвитку спонсорської діяльності у сфері спорту в Україні.

Погорілий, М. Важливість інституту спонсорства для розвитку спорту в Україні = The importance of the sponsorship institute for the development f sports in Ukraine / М. Погорілий, В. М. Деркач // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2023. – Вип. 16. – С. 41–42.

спонсор, спонсорство, спонсорська діяльність, розвиток спонсорства, олімпійський спорт, професійний спорт, sponsor, sponsorship, sponsorship activities, sponsorship development, Olympic sports, professional sports