Когнітивне моделювання як окрема дисципліна

Філіппова, Н. М.
Filippova, N. M.

Стаття представляє основні підходи до створення навчального посібника для студентів спеціальності "Прикладна лінгвістика". Робиться спроба обґрунтувати необхідність знань і вмінь оперування концептом як такою ментальною сутністю, яка вербалізується та відображає культурно-національне представлення людини про дійсність
The paper represents the general approaches for compiling the manual on cognitive modeling for students majoring in Applied Linguistics. There is an attempt of proving the necessity of knowledge and skill-operation with concepts which are considered mental verbalized entities reflecting human cultural and national images of the reality.

Філіппова, Н. М. Когнітивне моделювання як окрема дисципліна = Cognitive modeling as an academic discipline / Н. М. Філіппова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2011. – Вип. 4. – С. 53–55.

когнітивне моделювання, картина світу, концепт, фрейм, знання, cognitive modelling, picture of the world, concept, frame, knowledge

Зібрання