The course of lectures on the philosophy of science for graduate students: навчальний посібник з філософії науки для підготовки аспірантів та здобувачів наукового ступеню PhD (доктор філософії)

Патлайчук, Оксана
Гончарова, Олена

Миколаїв: НУК

Тексти лекцій складені для підготовки аспірантів та здобувачів наукового ступеню PhD (доктор філософії) відповідно до програми дисципліни "Філософія науки". Призначено для аспірантів та здобувачів наукового ступеню PhD (доктор філософії), а також всіх, хто цікавиться проблемами філософії науки.

Патлайчук, О. В. The course of lectures on the philosophy of science for graduate students : навч. посібник з філософії науки для підготовки аспірантів та здобувачів наукового ступеню PhD (доктор філософії) / О. В. Патлайчук, О. О. Гончарова. – Миколаїв : НУК, 2021. – 200 с.

філософія науки, аспіранти, курс лекцій