Волков, Рудольф Володимирович
Бобошко, Віктор Олександрович

Наведено загальні теоретичні відомості та опис лабораторних робіт з курсів: "Основи технології суднового енергомашинобудування", "Технологічні методи судномонтажних робіт" для спеціальності 8090202. Метою лабораторних занять є закріплення студентами отриманих теоретичних знань і виконання технології поєднання осей обертання валів механізмів, що мають фланцеве з'єднання, під час монтажу. Виконання завдань ґрунтується на матеріалах лекцій з вищевказаних дисциплін які начитуються студентам у IV курсу, а також на вивченні рекомендованих навчально-методичних матеріалів. Призначено для студентів вищих навчальних закладів спеціальностей технічного спрямування.

Волков, Р. В. Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Технологічні методи судномонтажних робіт" / Р. В. Волков, В. О. Бобошко. - Миколаїв : НУК, 2009. - 20 с. + ел. копія.

методичні вказівки, технологічні методи, судномонтажні роботи, технологія суднового машинобудування, осі обертання, фланцеве з'єднання, монтаж