Рижков, С. С.
Трохименко, Г. Г.
Благодатний, В. В.

Наведені структура і склад магістерських робіт зі спеціальності 8.18010017 "Економіка довкілля та природних ресурсів". Викладено вимоги та рекомендації до оформлення окремих розділів пояснювальної записки та графічної частини роботи. Наведено приклади оформлення креслень, що складають графічну частину магістерської роботи, а також зміст презентації. Призначено для студентів денної форми навчання спеціальності 8.18010017 "Економіка довкілля та природних ресурсів". Можуть бути використані студентами інших спеціальностей, викладачами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Рижков, С. С. Методичні вказівки до підготовки магістерської роботи студентами спеціальності 8.18010017 "Економіка довкілля та природних ресурсів" галузі знань 1801 "Специфічні категорії" / С. С. Рижков, Г. Г. Трохименко, В. В. Благодатний. – Миколаїв : НУК, 2015. – 44 с. + електрон. копія.

магістерська робота, економіка довкілля та природних ресурсів