Ліщенко, І. Б.
Макеєва, І. Б.
Lishcienko, I. B.
Маkieieva, I. B.

В статті викладений досвід та особливості роботи щодо адаптації іноземних студентів, які навчаються в Національному університеті кораблебудування. Основна увага приділена соціально-педагогічній та соціокультурній адаптації. Визначені певні проблеми, пов’язані з адаптацією іноземців в умовах українського суспільства та вивченням української мови.

Ліщенко, І. Б. Особливості адаптації іноземних студентів при вивченні української мови у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова = Features of adaptation of foreign students in the study of the Ukrainian language at the National University of Shipbuilding named after Admiral Makarov / І. Б. Ліщенко, І. Б. Макеєва // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2021. – Вип. 13. – С. 26–32.

іноземні студенти, адаптація, українська мова, навчальний процес, foreign students, adaptation, Ukrainian language, educational process

Зібрання