Дмитрієва, К. С.
Dmitrieva, К. S.

Магістерська робота «Удосконалення механізмів формування та управління персоналом школи дистанційного навчання іноземних мов» присвячена формуванню системи управління командою на підприємстві. Для досягнення поставленої мети в роботі було визначено основні напрямки розробки системи управління командою; запропоновано програму заходів з системи управління персоналом; визначено ресурсне забезпечення реалізації програми заходів; досліджено ефективність та результативність реалізації заходів з управління командою підприємства.

Дмитрієва, К. С. Удосконалення механізмів формування та управління персоналом школи дистанційного навчання іноземних мов = Improving the personnel formation and management mechanisms of the foreign languages distance learning school : магістерська робота ; спец. 122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології“ / К. С. Дмитрієва ; наук. кер. Л. С. Чернова. – Миколаїв : НУК, 2020. – 102 с.

проект, управління проектами, програма, управління персоналом, команда проекту, система управління командою, ресурсне забезпечення, дистанційна освіта, 122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології“, project, project management, program, personnel management, project team, team management system, resource provision, distance education