Програмні системи для визначення мережевих атак

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Автори

Пасюк, Богдан
Фаріонова, Тетяна
Pasyuk, Bohdan
Farionova, Tetyana

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Розглядаються програмні засоби, що мають функціональні можливості для визначення мережевих атак, та визначення аномалій в комп’ютерній мережі. Проведено аналіз останніх версій систем визначення атак (СВА), а також досліджень та публікацій на задану тему. Внаслідок проведеного порівняльного аналізу програмних систем виявлення мережевих атак та аномального трафіку було обґрунтовано доцільність розробки програмного рішення, що забезпечує захист від загроз 0-го дня (zero-day threats) та інших мережевих атак.

Опис

Пасюк, Б. Б. Програмні системи для визначення мережевих атак = Software systems for detecting network attacks / Б. Б. Пасюк, Т. А. Фаріонова // Матеріали ХIІ наук.-техн. конф. "Інновації в суднобудуванні та океанотехніці". – Миколаїв : НУК, 2021. – С.460–463.

Ключові слова

мережеві атаки, аномальний трафік, комп’ютерні мережі, системи визначення атак, неавторизована сторона, інформаційна система, network attacks, abnormal traffic, computer networks, intrusion detection system, unauthorized party, information system

Бібліографічний опис