Ніколаєв, Олександр Львович
Поліщук, Віталій Анатолійович
Івахненко, Микола Миколайович

Розглянуто основні відомості, необхідні для виконання дипломної роботи бакалаврів. Освітлено тематику, обсяг і зміст дипломної роботи, наведено порядок виконання її розділів і захист.

Ніколаєв, О. Л. Методичні вказівки до виконання дипломних робіт бакалаврів для студентів галузі знань 13 "Механічна інженерія" спеціальності 131 "Прикладна механіка" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / О. Л. Ніколаєв, В. А. Поліщук, М. М. Івахненко. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2016. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

кваліфікаційна робота бакалавра, прикладна механіка, організація дипломного проектування, структура кваліфікаційної роботи