Трохименко, Г. Г.
Благодатний, В. В.

Наведено структуру і склад дипломного проекту (магістерської роботи) зі спеціальності 101 "Екологія", спеціалізацій "Екологія", "Раціональне природокористування". Викладено вимоги та рекомендації до оформлення окремих розділів пояснювальної записки і графічної частини роботи. Призначено для студентів денної форми навчання спеціальності 101 "Екологія". Можуть бути використані студентами інших спеціальностей, викладачами ВНЗ III - IV рівнів акредитації.

Трохименко, Г. Г. Методичні вказівки до виконання магістерської роботи студентами спеціальності 101 "Екологія" / Г. Г. Трохименко, В. В. Благодатний. – Миколаїв : НУК, 2018. – 48 с. + електрон. копія.

магістерська робота, екологія