Екологічний менеджмент і аудит. Практикум

Літвак, С. М.
Ремешевська, І. В.
Гурець, Н. В.

Посібник складено відповідно до навчальних програм з курсів "Екологічний менеджмент і аудит", "Екологічний менеджмент", "Екологічний аудит". Зміст практичних занять зорієнтовано на розкриття творчого потенціалу студента, на отримання навиків аналізу й узагальнення інформації еколого-економічного та організаційно-управлінського характеру. Також у посібнику наведено питання для самостійного вивчення, тестові контрольні та екзаменаційні питання. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальностей 7.04010601, 8.04010601 "Екологія та охорона навколишнього середовища", 8.18010017 "Економіка довкілля і природних ресурсів", 8.04010603 "Екологічна безпека".

Екологічний менеджмент і аудит. Практикум : навч. посібник / С. С. Рижков, С. М. Літвак, І. В. Ремешевська, Н. В. Гурець. – Миколаїв : НУК, 2015. – 93 c.

екологічний менеджмент, екологічний аудит, стандарти екологічного менеджменту, екологічна політика, екологічний аспект, екологічна програма