Гарбар, А. І.
Гарбар, І. В.
Петрович, Л. І.

У методичних вказівках вміщено: мета та завдання самостійної роботи студентів; планування аудиторної та позааудиторної самостійної роботи; форми організації самостійної роботи; питання та завдання для самостійної роботи студентів; рекомендована література. Призначено для студентів ІІ курсу денної та заочної форм навчання, які вивчають дисципліну «Українська мова (за професійним спрямуванням)» за всіма напрямами підготовки, всіма спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Гарбар, А. І. Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з української мови (за професійним спрямуванням) / А. І. Гарбар, І. В. Гарбар, Л. І. Петрович.– Миколаїв : НУК, 2020. – 36 c.

професійна лексика, аудиторна самостійна робота, позааудиторна самостійна робота, форми організації самостійної роботи