Наливайко Василь Степанович
Авдюнін Роман Юрійович
Мисько В’ячеслав Олександрович

У методичних вказівках наведено загальні відомості про дисципліну, зміст лекційних занять з посиланнями на рекомендовану літературу, теми практичних занять, самостійну та науково-дослідну роботу з орієнтовним переліком тематики цих робіт, контрольних пи¬тань, перелік завдань для самостійної роботи студентів, поточний і підсумковий модульний контроль успішності, а також список рекомендованої літератури. Призначені для студентів Херсонської філії НУК денної та заочної форм навчання, що здобувають (другий) магістерський освітньо-професійний рівень та навчаються за спеціаль¬ністю 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згорян¬ня»).

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Оптимізація режимів роботи двигунів внутрішнього згоряння» для студентів спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння») денної та заочної форм навчання / В. С. Наливайко, Р. Ю. Авдюнін, В. О. Мисько. – Миколаїв : вид. Торубара В. В., 2017. – 28 с.