Данильченко Наталя Вячеславівна
Сергієнко Олена Миколаївна
Danylchenko, N. V.
Serhiienko O. M.

Проаналізовано вплив особистості викладача на професійну якість підготовки фахівців у галузі дизайну на прикладі завідуючого кафедрою дизайну Пишнєва С.М. Розглянуто поєднання його технічної та творчої діяльності, особисті якості, що сприяли розвитку кафедри. Визначені етапи розвитку кафедри.

Данильченко, Н. В. Роль особистості завідуючого кафедрою у формуванні освітнього середовища: з досвіду кафедри дизайну = The role of personality of the head of the department in the formation of the educational area: from the experience of the department of design / Н. В. Данильченко, О. М. Сергієнко // Матеріали XII міжнар. наук.-техн. конф. "Інновації в суднобудуванні та океанотехніці". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 534–536.