Методичні вказівки з виконання дипломного проекту зі спеціальності 8.090509 "Суднові енергетичні установки та устаткування"

Горбов, Віктор Михайлович
Чередніченко, Олександр Костянтинович
Єсін, Ігор Петрович
Ратушняк, Ігор Олександрович

Методичні вказівки з виконання дипломних проектів розроблені колективом авторів кафедри суднових та стаціонарних енергетичних установок, що випускає фахівців зі спеціальності "Суднові енергетичні установки та устаткування": зав. кафедрою, професором Горбовим В.М., канд.техн.наук, доцентом Чередніченком О.К., канд.техн.наук, доцентом Єсіним І.П., канд.техн.наук, доцентом Ратушняком І.О. Посібник рекомендовано для студентів денної та заочної форм навчання.

Методичні вказівки з виконання дипломного проекта зі спеціальності 8.090509 "Суднові енергетичні установки та устаткування" / В. М. Горбов, О. К. Чередніченко, І. П. Єсін, І. О. Ратушняк. - Миколаїв : НУК, 2008. - 60 с. + ел. копія.

методичні вказівки, суднові енергетичні установки та устаткування, розрахунково-пояснювальна записка, дипломне проектування