У статті розглянуто форми та методи викладання дисциплін художнього циклу при підготовці студентів напряму «Дизайн», що застосовуються в умовах воєнного часу.

Матійко, О. В. Особливості викладання художнього циклу дисциплін кафедри дизайну в період військового часу = Features of teaching the art cycle of disciplines of the department of design during the wartime period / О. В. Матійко, М. Оліфірова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2023. – Вип. 16. – С. 20–21.

дизайн, вища школа, форми навчання, живопис, рисунок, дистанційна освіта, design, Higher school, forms of education, painting, drawing, distance education