Методичні вказівки з дисципліни "Методика викладання у вищій школі"

Маркіна, Л. М.
Трохименко, Г. Г.

Наведено основи теоретичного матеріалу дисципліни "Методика викладання у вищій школі", пов'язані з методами викладання та проведення аудиторних занять, практичних і лабораторних робіт, наукових досліджень та питань етики викладача і студента, а також контрольні питання і перелік основної літератури. Призначено для викладачів, аспірантів та магістрів будь-якої форми навчання і спеціальності. Можуть бути використані викладачами вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації, а також у системі підвищення кваліфікації.

Маркіна, Л. М. Методичні вказівки з дисципліни "Методика викладання у вищій школі" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / Л. М. Маркіна, Г. Г. Трохименко ; МОН України, НУК ім. адмірала Макарова. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2016. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

методика викладання, вища школа