Кравчук, О. Ю.

Вміщено питання про основні соціально-політичні проблеми сучасного суспільства в рамках дисципліни «Соціологія», розглянуто історію формування сучасної соціологічної думки та систему сучасного суспільства. Призначено для студентів технічних спеціальностей.

Кравчук, О. Ю. Соціологія: конспект лекцій для студентів технічних спеціальностей (українською та російською мовами) : навч. посібник / О. Ю. Кравчук. – Миколаїв : НУК, 2020. – 164 c.

соціологія, навчальний посібник, дисципліна, формування соціологічної думки, суспільні науки, суспільство, технічні спеціальності, державні стандарти освіти, білінгвальність