Магістерські роботи (МТМ)

(2023) Задорожний Є. О.; Zadorozhnyi Ievgen; Казимиренко Ю. О.
    Магістерська робота «Дослідження структури і властивостей волокнистої ізоляції для машинного відділення судна» за спеціальністю 132 ‒ матеріалознавство. Робота присвячена вирішенню важливого науково-прикладного завдання вибору ізоляційних матеріалів для машинного відділення судна. Мета роботи полягає у ґрунтовному аналізі результатів досліджень функціональних властивостей ізоляційних волокнистих композиційних матеріалів з урахуванням особливостей їх структури та розробкою практичних рекомендації щодо їх розкроювання. Об’єкт досліджень: процеси поглинання шуму і вібрацій композиційними матеріалами з волокнистою структурою. Методи досліджень: аналіз літературних джерел, макро- і мікроаналіз зразків композиційних матеріалів. Апробація роботи: результати були представлені на Всеукраїнській науково-технічної конференції з міжнародною участю «Сучасні технології проектування, побудови, експлуатації і ремонту суден, морських технічних засобів і інженерних споруд» (17–18 травня 2023 р.) у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв та опубліковані у вигляді тез: Казимиренко Ю. О., Савочкіна В. В., Давидова П. С., Задорожний Є. О. Водні перевезення вантажів зі спеціальними температурними умовами: особливості проєктування ізоляційних конструкцій. Сучасні технології проектування, побудови, експлуатації і ремонту суден, морських технічних засобів і інженерних споруд: Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції з міжнародною участю. ‒ 2023, Миколаїв: Національнийуніверситет кораблебудування імені адмірала Макарова (17–18 травня), С. 52–59. Робота написана на 73 сторінках машинописного тексту, містить 24 рисунка, 17 таблиць, 2 додатки і список використаних джерел з 25 найменувань.
    (2023) Дєнін Серій Андрійович; Denin Sergey; Казимиренко Ю. О.
    Дослідження та удосконалення технології механічної обробки меблевих композиційних матеріалів є актуальним напрямком в сучасній індустрії меблевого виробництва. Меблеві композиційні матеріали, такі, як фіберглас, МДФ, ДСП та інші, володіють унікальними властивостями, проте їхнє оптимальне використання часто залежить від ефективних методів обробки. Ця дослідницька робота спрямована на вивчення та оптимізацію процесів механічної обробки меблевих композиційних матеріалів з метою підвищення якості кінцевого продукту та ефективності виробництва. В роботі детально розглядаються властивості матеріалів, вплив різних методів обробки, таких як фрезерування, токаріння, різання та полірування, на структуру та механічні характеристики. Особлива увага приділяється впровадженню новітніх технологічних рішень, включаючи використання числового керування обладнанням, абразивно-інструментальних матеріалів та альтернативних методів обробки, що сприяють зменшенню втрат матеріалу та підвищенню точності обробки. Результати дослідження будуть корисними для виробників меблів, проектувальників та науковців, що працюють у сфері розвитку нових технологій обробки матеріалів, спрямованих на вдосконалення меблевого виробництва в забезпеченні оптимальних характеристик та естетичної якості меблів.