Моделювання техніко-тактичної діяльності гравців молодіжних команд з міні-футболу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023-12-26

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Вивчено сучасний стан спортивної підготовки та педагогічного контролю за техніко-тактичною діяльністю у міні-футболі. Виявлено теоретичні та практичні підстави для розробки та реалізації технології педагогічного контролю за техніко-тактичною діяльністю гравців команди з міні-футболу, яка ґрунтується на модельних характеристиках рівня техніко-тактичної підготовленості гравців та команди. Розроблено модельні характеристики змагальної техніко-тактичної діяльності молодіжних команд з міні-футболу й експериментально обґрунтовано науково-практичні рекомендації щодо реалізації педагогічного контролю за їхньою змагальною діяльністю.

Опис

Шадурський, А. О. Моделювання техніко-тактичної діяльності гравців молодіжних команд з міні-футболу : магістерська робота ; спец. 017 ''Фізична культура і спорт'' / А. О. Шадурський ; наук. кер. Т. Г. Болотникова. – Миколаїв : НУК, 2023. – 75 с.

Ключові слова

міні-футбол, технічні дії, педагогічний контроль, 017 ''Фізична культура і спорт'', mini-football, technical actions, pedagogical control

Бібліографічний опис