Ескіз недоступний

Наведено загальні відомості про дисципліну, зміст лекційних занять, перелік контрольних питань, перелік завдань для самостійної та індивідуальної роботи студентів, поточний та підсумковий модульний контроль успішності, а також список рекомендованої літератури. Призначено для студентів четвертого курсу денної та заочної форм навчання, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за напрямами підготовки 6.051201 "Суднобудування та океанотехніка" і 6.050503 "Машинобудування".

Дрозд, О. В. Методичні вказівки до самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Основи психології" для студентів денної та заочної форм навчання [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на СD-ROM / О. В. Дрозд, Л. І. Туркова. – Миколаїв : НУК, 2015. – Назва з контейнера.