Магістерська робота «Дослідження структури і властивостей волокнистої ізоляції для машинного відділення судна» за спеціальністю 132 ‒ матеріалознавство. Робота присвячена вирішенню важливого науково-прикладного завдання вибору ізоляційних матеріалів для машинного відділення судна. Мета роботи полягає у ґрунтовному аналізі результатів досліджень функціональних властивостей ізоляційних волокнистих композиційних матеріалів з урахуванням особливостей їх структури та розробкою практичних рекомендації щодо їх розкроювання. Об’єкт досліджень: процеси поглинання шуму і вібрацій композиційними матеріалами з волокнистою структурою. Методи досліджень: аналіз літературних джерел, макро- і мікроаналіз зразків композиційних матеріалів. Апробація роботи: результати були представлені на Всеукраїнській науково-технічної конференції з міжнародною участю «Сучасні технології проектування, побудови, експлуатації і ремонту суден, морських технічних засобів і інженерних споруд» (17–18 травня 2023 р.) у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв та опубліковані у вигляді тез: Казимиренко Ю. О., Савочкіна В. В., Давидова П. С., Задорожний Є. О. Водні перевезення вантажів зі спеціальними температурними умовами: особливості проєктування ізоляційних конструкцій. Сучасні технології проектування, побудови, експлуатації і ремонту суден, морських технічних засобів і інженерних споруд: Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції з міжнародною участю. ‒ 2023, Миколаїв: Національнийуніверситет кораблебудування імені адмірала Макарова (17–18 травня), С. 52–59. Робота написана на 73 сторінках машинописного тексту, містить 24 рисунка, 17 таблиць, 2 додатки і список використаних джерел з 25 найменувань.

Задорожний, Є. О. Дослідження структури і властивостей волокнистої ізоляції для машинного відділення судна = Investigation of the structure and properties of fibrous insulation for the vessel's engine room : магістерська робота ; спец. 132 ''Матеріалознавство'' / Є. О. Задорожний ; наук. кер. Ю. О. Казимиренко. – Миколаїв : НУК, 2023. – 71 с.

композиційні матеріали, макроструктура, мікроструктура, ізоляційні властивості, 132 ''Матеріалознавство'', composite materials, macrostructure, microstructure, insulating properties