Strategies for developing writing skills in ESP teaching

Shlyakhtina, O. S.
Шляхтіна, О. С.

Надбання навичок письма для студентів, які вивчають англійську мову за професійним спрямуванням є надзвичайно важливим. Надано аналіз точки зору інших викладачів англійської мови за професійним спрямуванням у зв’язку з розвитком навичок письма у студентів інженерних спеціальностей. Розглянуто різноманітні ефективні спеціальні прийоми, які використовуються в курсах англійської мови для спеціальних цілей.

Shlyakhtina, O. S. Strategies for developing writing skills in ESP teaching = Основні методи розвитку навичок письма у викладанні англійської мови для спеціальних цілей / O. S. Shlyakhtina // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2022. – Вип. 14. – С. 26–28.

accuracy, assessment, correlations, drafting, frame of reference, paragraphing, piece of writing, report, specification, techniques, textual organisation, writing skills, точність, оцінювання, співвідношення, складання чернетки, система відліку, розподіл на параграфи, система письма, звіт, специфікація, володіння спеціальними прийомами, організація тексту, навички письма

Зібрання