Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Сучасна теорія управління". Ч. 1

Шнейдер, Олена Борисівна
Лук'яненко, Петро Вадимович
Книрік, Наталя Ромуальдівна

Методичні вказівки містять п’ять лабораторних робіт з дисципліни "Сучасна теорія управління" і включають теоретичні основи курсу, приклади виконання завдань до лабораторних робіт, розвўязання задач з основних розділів дисципліни. Призначено для студентів четвертого курсу спеціальності 7.080401 "Інформаційні управляючі системи та технології", а також для всіх студентів напрямку "Комп’ютерні науки".

Шнейдер, О. Б. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Сучасна теорія управління". В 2 ч. Ч. 1 / О. Б. Шнейдер, П. В. Лук'яненко, Н. Р. Книрік. - Миколаїв : НУК, 2004. - 68 с. + ел. копія.

сучасна теорія управління, інформаційні управляючі системи та технології, комп'ютерні науки, управління, мови програмування