Професійні основи спеціальності: обробка на токарних верстатах

Ніколаєв, О. Л.
Новошицький, А. В.
Поліщук, В. А.
Чередніченко, Т. М.

Посібник містить повний курс виробничого навчання токарним роботам для студентів вузів. Посібник написано з метою допомогти студентам швидше освоїти прийоми управління верстатом та види операцій, що виконуються на верстатах токарної групи, правила організації робочого місця та техніки безпеки. У посібнику описані конструкції та принцип дії токарних верстатів і технологія обробки заготовок на них; наведені відомості щодо вибору режимів різання, інструменту та оснастки; висвітлені питання техніки безпеки і організації робочого місця токаря. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» спеціалізації «Технології машинобудування», а також може бути використаним для учнів технікумів, професійно-технічних училищ та при навчанні молодих фахівців на виробництві.

Професійні основи спеціальності: обробка на токарних верстатах : навч. посібник / О. Л. Ніколаєв, А. В. Новошицький, В. А. Поліщук, Т. М. Чередніченко. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2021. – 86 с.

токарні роботи, верстати токарної групи, інструмент та оснастка для токарних робіт, прийоми управління верстатом, токарна операція, режими різання, робоче місце токаря, техніка безпеки