Шарейко, Д. Ю.
Fomenko, A. M.
Savchenko, O. V.
Mayboroda, O. V.

Розглянуто тиристорний електропривод постійного струму, система керування в якому побудована на основі самонавчальної нейронної сітки. Використовуючи властивості нелінійності здійснено налаштування з покращенням швидкодійності та зменшенням помилки керування. Проведено дослідження та порівняльний аналіз інтелектуальної системи керування та лінійної системи керування електропривода постійного струму. Доведено перевагу інтелектуальної системи керування в електроприводі камери спостереження.

Інтелектуальна система керування електропривода камери телевізійного спостереження = The intelligent control system of the television camera's electric drive / Д. Ю. Шарейко, І. С. Білюк, А. М. Фоменко, О. В. Савченко, О. В. Майборода // Вісн. аграр. науки Причорномор'я. – Миколаїв : МДАУ, 2018. – № 4. – C. 128-133.

штучні нейронні мережи, система керування, навчальний нейроконтролер, інверсна нейронна модель, статична помилка за швидкістю, середньоквадратична помилка, перехідні процеси, искусственные нейронные сети, система управления, обучаемый нейроконтроллер, инверсная нейронная модель, статическая ошибка по скорости, среднеквадратичная ошибка, переходные процессы, artificial neural networks, control system, trained neurocontroller, inverse neural model, static error in speed, root-mean square error, transient processes