Задачі з нарисної геометрії для аудиторного і самостійного розв’язання

Бідніченко, О. Г.
Слободян, С. О.

Навчальний посібник є добіркою задач, в якому студенти практичним розв’язанням закріплюють знання з нарисної геометрії, отримані на лекціях. Перед кожною темою наведено стислі відомості з відповідного теоретичного матеріалу. Задачі розв’язуються безпосередньо на сторінках цього посібника із застосуванням креслярських інструментів. Навчальний посібник призначений для аудиторної та самостійної роботи студентів першого курсу денної та заочної форм навчання всіх інженерних спеціальностей університету, які вивчають нарисну геометрію.

Бідніченко, О. Г. Задачі з нарисної геометрії для аудиторного і самостійного розв’язання : навч. посібник / О. Г. Бідніченко, С. О. Слободян. – Миколаїв : НУК, 2021. – 54 с.