Шляхи підвищення ефективності зовнішньої торгівлі підприємства

Ескіз недоступний

Дата

2022

Автори

Кланцатий, Є. В.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Кваліфікаційну бакалаврську роботу присвячено проблемі зовнішньої торгівлі підприємства що виготовляє меблі для дому. В роботі розглянуто сутність зовнішньої торгівлі та основні форми її організації на підприємстві, вивчено основні методи оцінки та роль ефективності зовнішньої торгівлі в прийнятті управлінських рішень. Розглянуто організаційно-управлінську структуру і характеристику господарської діяльності досліджуваного підприємства. Проведено аналіз зовнішньої торгівлі та ефективності зовнішньоекономічної діяльності меблевої фабрики. З’ясовано, що фабриці необхідно організувати відділ що буде виконувати безпосередньо роботу зовнішньої торгівлі, не змушуючи працівників одночасно виконувати декілька направлень одночасно, що вплине на ефективність як праці самих працівників та підприємства загалом. Запропоновані заходи розробка цінової стратегії як засобу підвищення ефективності зовнішньої торгівлі підприємства та обґрунтовано економічно. За результатами здійсненого у бакалаврській роботі дослідження сформовані напрями підвищення ефективності зовнішньої торгівлі фабрики, інструменти реалізації та їх можливий вплив на результативність діяльності підприємства. Здійснено економічне обґрунтування ефективності щодо вдосконалення відділу зовнішньої торгівлі підприємства, яке забезпечить позитивний вплив на результативність діяльності меблевої фабрики.

Опис

Кланцатий, Є. В. Шляхи підвищення ефективності зовнішньої торгівлі підприємства : бакалаврська робота ; спец. 076 "Підприємницто, торгівля та біржова діяльність" / Є. В. Кланцатий ; наук. кер. І. А. Хмарська. – Первомайськ : ПФ НУК, 2022. – 81 с.

Ключові слова

зовнішня торгівля, підприємство, конкуренція, конкурентоспроможність, експорт, імпорт, вартість товару, управлінські рішення, спец. 076 "Підприємницто, торгівля та біржова діяльність"

Бібліографічний опис