2023-12-29

У кваліфікаційній роботі оцінено рівень впливу наявних екологічних та соціальних умов на стан здоров’я та фізичної активності дітей шкільного віку. Досліджено стан тренувальної роботи з вітрильного спорту та вивчено особливості фізичної та спортивної підготовки дітей щодо вітрильного спорту в умовах ДЮСШ міста Миколаєв. Проведено дослідження щодо оцінки ефективності замісних занять фізкультурою в сфері вітрильного спорту та розроблено комплекс педагогічно-оздоровчих заходів, спрямованих на покращення стану здоров’я і фізичної підготовленості вітрильників.

Сєрков, Д. Ю. Особливості фізичної підготовки спортсменів парусників в умовах спеціалізованих ДЮСШ міста Миколаєва : магістерська робота ; спец. 017 ''Фізична культура і спорт'' / Д. Ю. Сєрков ; наук. кер. І. В. Наконечний. – Миколаїв : НУК, 2023. – 68 с.

вітрильний спорт, тренувальний процес, базисні параметри, силова підготовка, 017 ''Фізична культура і спорт', sailing, training process, basic parameters, strength training