Сучасне студентське самоврядування

Матвієнко, Л. В.
Malakhova, N. G.
Matvienko, L.V.

У статті розглянуто вплив молоді на політику держави. Діяльність органів самоврядування. Освіта як фактор формування громадянської активності. Виховна робота зі студентами.

Малахова, Н. Г. Сучасне студентське самоврядування = Modern student self-government / Н. Г. Малахова, Л. В. Матвієнко // Матеріали всеукр. студент. наук.-практ. конф. "Філософські та культурологічні проблеми людства очима студентства". – Миколаїв : НУК, 2020.

студентське самоврядування, громадська позиція, фінансова основа, молодіжна політика, ініціатива, організаторські вміння, Student self-government, public position, financial basis, youth policy, initiative, organizational skills, студенческое самоуправление, общественная позиция, финансовая основа, молодежная политика, инициатива, организаторские умения