Методичні вказівки з курсу "Теорія та практика технічного перекладу"

Богданова, Олена Олександрівна
Кисельова, Тетяна Володимирівна
Петрович, Любов Іванівна

Методичні вказівки розроблені відповідно автентичних матеріалів. Кожен розділ містить теоретичну частину та вправи на закріплення нового матеріалу. Контрольні завадання спрямовані на тренінг практичних навичок основних видів технічного перекладу та диференціації використаних прийомів перекладу. Методичні вказівки призначені для студентів старших курсів кораблебудівних спеціальностей, а також для студентів інших спеціальностей, які вивчають основи технічного перекладу.

Богданова, О. О. Методичні вказівки з курсу "Теорія та практика технічного перекладу" / О. О. Богданова, Т. В. Кисельова, Л. І. Петрович. – Електрон. дан. – Миколаїв : НУК, 2011. – 2 електрон. оптич. диска (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

методичні вказівки, технічний переклад, сучасні мови, теорія перекладу, переклад