Модернізація системи теплопостачання Торгівельного Центру «Чернівці» у місті Чернівці

Ескіз недоступний

Дата

2023

Автори

Василенко, О. П.
Vasylenko, O. P.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на тему «Модернізація системи теплопостачання ТЦ «Чернівці» у м. Чернівці». Метою кваліфікаційної роботи є обґрунтування теоретичних засад, методологічних підходів та практичних рекомендацій щодо модернізації системи опалення та вентиляції торговельного центру «Чернівці». Об’єктом кваліфікаційної роботи є ТЦ «Чернівці». Система опалювання адміністративно - торгової будівлі прийнята двотрубна, з попутним рухом теплоносія (система Тихельмана). Стояки і магістралі виконані із сталевих труб. Розводка по поверхах виконана з металопластикових труб і фітингу фірми "Henco". Повітрообміни в приміщеннях гарячого цеху та обідньої зали розраховані на асиміляцію тепло та надлишків волого. Повітрообміни для допоміжних приміщень визначені за кратностями, відповідно до норм. Повітря в гарячий цех подається і видаляється за допомогою припливно-витяжного пристрою, що локалізує, встановленого над електричним модульованим обладнанням. У дипломному проекті проведено розрахунок повітророзподілу обідньої зали. Вибрана схема подачі повітря припливу забезпечує допустиму швидкість і температуру потоку повітря в приміщенні. Як припливні установки використовуємо обладнання фірми "ВЕЗА". Як витяжні пристрої – канальні та дахові вентилятори фірми «Systemair». На повітрозаборі використовуємо зовнішні решітки АРН. Для запобігання проникненню холодного повітря в приміщення холів офісів на 1 поверсі в тамбурах встановлюються 4 теплові завіси фірми Frico, потужністю 9 кВт кожна. Зроблено порівняння варіантів систем опалення – однотрубної та двотрубної. Основні результати кваліфікаційної роботи опубліковані у ХІ Студентському міжвузівському науково-практичному форумі "Енергозбереження як енергетична безпека України". Кваліфікаційна робота складається зі вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаних джерел, що налічує 43 найменування. Загальний обсяг роботи складає 85 сторінок.

Опис

Василенко, О. П. Модернізація системи теплопостачання Торгівельного Центру «Чернівці» у м. Чернівці» = Modernization of the heating system of the shopping center "Chernivtsi" in the city of Chernivtsi : бакалаврська робота ; спец. 144 "Теплоенергетика" / О. П. Василенко ; наук. кер. І. О. Жувагіна. – Первомайськ : ПННІ НУК, 2023. – 85 с.

Ключові слова

теплоенергетика, опалення, вентиляція, енергозбереження, системи аспірації, очищення, енергозбереження, модернізація, 144 "Теплоенергетика"

Бібліографічний опис