Навчання в українських ВНЗ як чинник національної самоідентифікації

Матвієнко, Л. В.
Сонечко, О. С.
Matviienko, Liudmyla
Sonechko, Olga

У статті проаналізовано основні тенденції змін в українській освіті ВНЗ. Особлива увага надається характеристиці чинників національної самоідентифікації молоді у контексті інтеграційних процесів України у європейський науковий простір.

Матвієнко, Л. В. Навчання в українських ВНЗ як чинник національної самоідентифікації = Stadies in Ukrainian higher educational institutions as a factor of a national self-identification / Л. В. Матвієнко, О. С. Сонечко // Матеріали ХIII Міжнар. наук.-техн. конф. "Інновації в суднобудуванні та океанотехніці" : 27–28 жовт. 2022 р. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2022. – С. 526–528.

освіта, самоідентифікація, українські ВНЗ, інтеграція, education, self-identification, Ukrainian higher education institutions, integration