Костирко, Т. М.
Корольова, Т. Д.

Висвітлюється досвід краєзнавчої діяльності Наукової бібліотеки НУК з формування, зміцнення та просування «професійної пам'яті» і популяризації наукових досягнень видатного світового флотоводця і дослідника віце-адмірала Степана Йосиповича Макарова.
The article covers the experience of local lore activity of the Scientific Library of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding on the formation, strengthening and promotion of «professional memory» and popularization of scientific achievements of the prominent world naval commander and researcher of vice-admiral Stepan Makarov.

Костирко, Т. М. Віце-адмірал Степан Йосипович Макаров: роль бібліотечного краєзнавства з формування і популяризації наукових досягнень видатного флотоводця і дослідника / Т. М. Костирко, Т. Д. Корольова // Матеріали IX всеукр. наук.-метод. конф. «Миколаївщина і Північне Причорномор’я : історія і сучасність. До 170-ої річниці від дня народження адмірала С. О. Макарова», 27 верес. 2019 р. – Миколаїв : НУК, 2019. – С. 36–38.

Степан Йосипович Макаров, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, наукова бібліотека, краєзнавча діяльність, бібліотека ЗВО, S. Makarov, Admiral Makarov National University of Shipbuilding, scientific library, local lore activity