НУК

Академічна культура – складова частина сучасного життя університету. Автор описує основні принципи академічної культури НУК. Ця культура сформувалась за століття роботи НУК. Ця культура допомагає розвиватись НУК і в сучасне складне життя.

Бобіна, О. В. НУК в системі вищої освіти незалежної України і вікові традиції академічної культури = NUS in the system of higher education of independent Ukraine and age traditions of academic culture / О. В. Бобіна // Матеріали XI всеукр. наук.-практ. конф. "Миколаївщина і Північне Причорномор’я: історія та сучасність", приуроч. до 30-річчя Незалежності України. – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 12–17.

академічна культура, НУК, історія, принципи і норми, academic culture, NUS, Mykolaiv, history, academic culture norms, principles of academic culture, universities values