Формування і підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємництва

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Автори

Чепурна, Катерина Павлівна

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Кваліфікаційну бакалаврську роботу присвячено проблемі формування і підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємництва. В роботі досліджено сутність поняття ресурсний потенціал підприємництва та його структуру, вивчено вплив факторів на його формування в сучасних умовах. Розглянуто методичні підходи до оцінки підприємницького потенціалу. Надана загальна характеристика ресурсного потенціалу підприємництва України. Проведено оцінку ефективності використання ресурсного потенціалу підприємництва Миколаївської області. З’ясовано, що регіону необхідно підвищити ефективність використання ресурсного потенціалу підприємництва. За результатами здійсненого у кваліфікаційній бакалаврській роботі дослідження запропоновано застосування фінансових інструментів, таких як часткове відшкодування процентних ставок за кредитами для підприємців, інноваційні, маркетингові та консалтингові ваучери. Обґрунтовано необхідність застосування стратегій зростання ресурсного потенціалу підприємництва.

Опис

Чепурна, К. П. Формування і підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємництва : робота бакалавра ; 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" / К. П. Чепурна ; наук. кер. Н. Б. Мігай. – Первомайськ : ПФ НУК, 2021. – 71 с.

Ключові слова

підприємництво, підприємницька діяльність, ресурсний потенціал підприємництва регіону, ефективність ресурсного потенціалу підприємництва, 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Бібліографічний опис