Розробка системи управління контентом web-порталу навчального закладу

Чугунов, В’ячеслав Андрійович
Chuhunov, Viacheslav

Представлена робота присвячена розробці інтернет-технологій для створення системи управління контентом web-порталу Миколаївського міського Палацу творчості учнів та призначена для автоматизації процесів викладення інформації на web-сторінку закладу освіти, уніфікації доступу до інформації, викладеної на web-порталі закладу освіти. В роботі аналізуються існуючі рішення, досліджуються засоби створення таких систем, формуються вимоги до системи, розробляються концепції системи і проводиться вибір найкращої, розробляється технічне завдання. Далі проводиться розробка основних проектних рішень за технічним, інформаційним та програмним забезпеченням, формується робоча документація за програмним забезпеченням. Також робота містить розділи з економіки, охорони праці, охорони навколишнього середовища. Дипломна робота виконана на _____ аркушах машинописного тексту, містить _____рисунків, _____таблиць, _____додатків.

Чугунов, В. А. Розробка системи управління контентом web-порталу навчального закладу = Development of content management system for the web-portal of the educational institution : бакалаврська робота ; спец. 122 "Комп’ютерні науки" / В. А. Чугунов ; наук. кер. М. В. Ушкац. – Миколаїв : НУК, 2022. – 134 с.

Java, Spring, Hibernate, MySQL, Tomcat, CMS, система управління контентом, система управління базами даних, навчальний заклад, Java, Spring, Hibernate, MySQL, Tomcat, CMS, Content Management System, Database Management System, Educational Institution, 122 "Комп’ютерні науки"