English for Electronics. Part 1

Кошкіна, Г. Л.

Представлено оригінальні тексти за професійною тематикою, наведено комплекс вправ, спрямованих на формування у студентів знань, умінь та навичок із чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, говоріння, письма). Окрему увагу приділено опрацюванню та закріплен- ню лексичного матеріалу. Застосовано різноманітні візуальні засоби для кращого засвоєння навчального матеріалу. Зроблено акцент на виконанні вправ за допомогою сучасних цифрових ресурсів та інструментів. Призначено для очного та дистанційного навчання студентів І курсу галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації» спеціальності 171 «Електроніка», освітня програма «Електронні системи».

Кошкіна, Г. Л. English for Electronics. Part 1 : навч. посібник з англійської мови для студентів спеціальності 171 «Електроніка» / Г. Л. Кошкіна. – Миколаїв : НУК, 2022. – 132 c.