Моделювання неперервних динамічних систем

Тимченко, Віктор Леонідович
Підопригора, Дмитро Миколайович
Тимченко, Інна Вікторівна

Наведено загальні положення з теорії багатовимірних неперервних диференціальних систем управління; методи вирішення систем лінійних диференціальних рівнянь та лінеаризації нелінійних рівнянь, у тому числі суттєво нелінійних; особливості використання спектрального методу для аналізу стохастичних диференціальних систем, застосування кінцевих різниць для моделювання диференціальних систем. Розглянуто моделювання неперервних диференціальних систем в основному на прикладі систем третього-четвертого порядків. Вміщено контрольні запитання для перевірки отриманих студентами знань. Призначено для виконання лабораторних робіт студентами та магістрантами спеціальності "Системи управління і автоматики".

Тимченко, В. Л. Моделювання неперервних динамічних систем : метод. вказівки / В. Л. Тимченко, Д. М. Підопригора, І. В. Тимченко. - Миколаїв : НУК, 2007. - 32 с. + ел. копія.

моделювання, неперервні динамічні системи, комп’ютеризовані системи управління, системи управління, системи управління і автоматики