Операційне числення

Попова, Наталія Іванівна
Лебедєва, Валентина Федорівна
Руденко, Надія Андріївна

Методичні вказівки присвячені одній із важливіших тем вищої математики - операційному численню, літератури з якої дуже мало. В першій частині в стислій формі, але з необхідними поясненнями, наведено основні теореми операційного числення. В другій частині, що присвячена практичному застосу- ванню засобів операційного числення, розв’язано багато задач, наведено геометричні ілюстрації. Є також приклади для самостійного розв’язання. Вважаємо, що вихід з друку методичних вказівок буде вчасним i корисним як для студентів Інституту автоматики та електроніки, так i для молодих викладачів.

Лебедєва, В. Ф. Операційне числення : метод. вказівки / В. Ф. Лебедєва, Н. І. Попова, Н. А. Руденко. - Миколаїв : НУК, 2004. - 48 с. + ел. копія

операційне числення, вища математика, основні теореми операційного числення, радіотехніка та електроніка, теорія автоматичного управління