Мовчан, Л. С.
Movchan, L. S.
Snigur, L. A.
Shulezhko, K. S.

Проаналізовано доцільність інтегрованого підходу до навчання читанню іноземною мовою, який складає формування лексико-граматичних навичок та навичок усного мовлення у студентів на основі новели Роальда Даля “Parson’s Pleasure”
Appropriateness of integrated approach to teaching students reading in foreign language, which forms up lexical, grammatical and speaking skills based on a short story by Roald Dahl “Parson’s Pleasure” has been analyzed.

Мовчан, Л. С. Інтегрований підхід до навчання читанню на заняттях з англійської мови студенів спеціальності “Прикладна лігвістика” / Л. С. Мовчан, Л. А. Снігур, К. С. Шулежко // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2009. – Вип. 2. – С. 96–104.

вивчаюче читання, формування навичок, лексичні одиниці, семантизація, граматичні структури, educational reading, forming up skills, lexical units, semantization, grammatical structures

Зібрання