Зоріна, Ірина Анатоліївна

Наведені методичні вказівки можуть бути використані студентами вечірньо-заочної форми навчання для виконання контрольних робіт з теми "Поняття похідної. Основні формули та правила диференціювання", а також студентами денної форми навчання для індівідуальної роботи та контролю якості знань.

Зоріна, І. А. Методичні вказівки для виконання контрольних завдань з теми "Поняття похідної. Основні формули та правила диференціювання" / І. А. Зоріна. - Миколаїв : УДМТУ, 2002. - 24 c. + ел. копія.

поняття похідної, диференціювання, вища математика, основні формули та правила диференціювання