Актуальні проблеми побудови тренувального процесу спринтерів на етапі вищої спортивної майстерності

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Автори

Соколов, О. Ю.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

В роботі розглянуто актуальні проблеми побудови тренувального процесу спринтерів на етапі вищої спортивної майстерності. Результатами дослідження підтверджено, що побудова тренувального процесу спортсменів-спринтерів на етапі вищої спортивної майстерності, повинна здійснюватися на основі системно-структурного методу планування річної підготовки, що дозволяє забезпечити оптимальну динаміку тренувальних навантажень і змагальної діяльності, цілеспрямоване поєднання різних тренувальних програм і методів підготовки. Запропонована модель розподілу тренувальних навантажень за структурними елементами річного макроциклу підготовки легкоатлетів-спринтерів дозволила підвищити його ефективність і покращити результати в основній змагальній вправі.

Опис

Соколов, О. Ю. Актуальні проблеми побудови тренувального процесу спринтерів на етапі вищої спортивної майстерності : магістерська робота ; спец. 017 “Фізична культура і спорт“ / О. Ю. Соколов ; наук. кер. С. В. Бірюк. – Миколаїв : НУК, 2021. – 76 с.

Ключові слова

планування, макроцикл, навантаження, спринт, розподіл, 017 “Фізична культура і спорт“, planning, macrocycle, load, sprint, distribution

Бібліографічний опис