Розробка web-додатку для автоматизації роботи піцерії

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Автори

Поянов, І. І.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Обсяг кваліфікаційної роботи 69 сторінки, у якій: 23 рисунки та 16 використаних джерел. В кваліфікаційній роботі розроблено web-додаток для автоматизації піцерії. В процесі розробки web-додатку було виявлено основні проблеми піцерії; зібрано дизайн додатку за макетом; встановлено всі необхідні бібліотеки для коректної та швидкої роботи додатку; налагодження користувацького інтерфейсу та написання всіх функцій для повного функціонування додатку; проведення тестів щодо швидкості функціонування додатку на мобільній і ПК версії; розглянуто питання охорони праці щодо роботи за ПК.

Опис

Поянов, І. І. Розробка web-додатку для автоматизації роботи піцерії : бакалаврська робота ; спец. 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" / І. І. Поянов ; наук. кер. О. О. Черно. – Миколаїв : НУК, 2022. – 69 с.

Ключові слова

веб-розробка, веб-сайт, фреймворк, React, верстка, адаптація сторінки, 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", web development, website, framework, React, layout, page adaptation

Бібліографічний опис