Кабанова, Н. Н.
Kabanova, Nataliia N.

Наведено опис проекту управлiння дистанцiйним навчанням у виглядi iнтерактивної онлайн-системи, яка дозволяє забезпечити можливiсть проведення занять i тестування для студентiв кораблебудiвних спецiальностей шляхом використання сучасних розробок в областi WЕB-технологiй.

Кабанова, Н. Н. Проект управления дистанционным обучением студентов кораблестроительного института = Development of a system for teaching and controlling the academic performance of shipbuilding institute students / Н. Н. Кабанова // Зб. наук. пр. НУК. – Миколаїв : НУК, 2015. – № 6 (462). – C. 29–32.

дистанционное обучение, проект, управление, WЕB-технологии, проектирование судов, контроль знаний, дистанцiйне навчання, проект, управлiння, WЕB-технологiї, проектування суден, контроль знань, distance learning, WЕB-technologies, ship design, academic performance control

Зібрання